• کفسابی و نماشویی آریا با بیش از ۲۰ سال سابقه در انجام امور کفسابی, سنگ سابی , نماشویی و ساب زدن انواع سنگ کف از جمله سنگ های معمولی، گرانیت، موزائیک، سنگ لاشه، بتن و هم چنین سنگ های گوهره، تراورتن، هرسین و چینی، به صورت حرفه ای در انجام امر خدمات کف سابی و نماشویی ساختمان با بالاترین کیفیت و مناسبترین قیمت فعالیت دارد. ویژگی اصلی کار ما، درخشش و شفافیت فوق العاده و ظاهری بسیار زیبا است که ماندگاری بالایی دارد. در کنار همه این ها، ما کار ساب زدن انواع سنگ را با کم ترین هزینه و بالاترین کیفیت انجام خواهیم داد.
    معمولا در طول عملیات ساخت، یک سری مصالح ساختمانی مثل سیمان و گچ و … بر روی کف می ریزد. به علاوه ممکن است بعضا کار مات یا کدر شود و آن جذابیت سابق را از دست بدهد. در این شرایط کار ما آغاز می شود. ما با انجام عملیات کف سابی، سنگ کف شما را حتی از روز اولش نیز بهتر خواهیم کرد.
    از نماشویی نیز می توان برای از بین بردن آلودگی های نما برای داشتن نمایی فاخر و زیبا استفاده کرد . خدمات کفسابی و نماشوییاست

در این میان می بایست به نقش کفسابی ایتالیایی برای درخشش و شفافیت فوق العاده سنگ اشاره نماییم. چرا که تاثیر گذاری این نوع کف سابی بسیار خوب بوده و سبب زیبایی چشم گیر نمای کف ساختمان می گردد. مراحل اجرای این نوع کفسابی موزاییک در انتها ذکر گردیده است.

مفتخریم اعلام کنیم که سایت خدمات کفسابی از پیشرفته ترین و بهترین دستگاه کفساب برای کفسابی استفاده می کند !

دستگاه کفساب به کار رفته توسط مابا دستگاه تک فاز و سه فاز انجام میشود که کیفیت ان ها باهم یکی هست

معمولی ، گرانیت ، موزائیک ، لاشه ، بتون ، گوهره ، هرسین ، تراورتن ، سنگ های چینی

۶۸۵  ۸۹  ۸۵  ۰۹۱۲

کفسابی ۰۹۱۲۸۵۸۹۶۸۵

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *