Warning: include(/home/kafsabia/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-base.php): failed to open stream: No such file or directory in /home2/kafsabia/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache.php on line 65

Warning: include(): Failed opening '/home/kafsabia/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-base.php' for inclusion (include_path='.:/opt/cpanel/ea-php56/root/usr/share/pear') in /home2/kafsabia/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache.php on line 65

Warning: include_once(/home/kafsabia/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/ossdl-cdn.php): failed to open stream: No such file or directory in /home2/kafsabia/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache.php on line 82

Warning: include_once(): Failed opening '/home/kafsabia/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/ossdl-cdn.php' for inclusion (include_path='.:/opt/cpanel/ea-php56/root/usr/share/pear') in /home2/kafsabia/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache.php on line 82
جرم گیری پله وپاگرد09128589685 - کفسابی .سنگسابی آریا09128589685 | کفسابی .سنگسابی آریا09128589685

خانه از بخش های مختلفی تشکیل می شود که هر کدام کاربری و استفاده جداگانه ای دارند ، حال شما می بایست با توجه به نوع هر کدام از این کاربری ها ، برای خانه خود در مورد کفپوش مورد استفاده و جنس آن و کلیه مشخصات آن تصمیم بگیریم . در این نوشته سعی می نماییم که با توجه به نوع کاربری ، بهترین نوع کفپوش را برایتان ذکر نماییم.

اتاق کودک

اگر به دنبال کفپوش مناسبی برای اتاق کودک خود هستید ، هرگز از یاد نبرید که اتاق کودک محل جست و خیز و بازی کودکان است . محلی است که ممکن است کودک بارها به زمین بخورد و با توجه به این موضوع ، کفپوش اتاق باید نرم باشد ، پیشنهاد ما این است که از موکت یا فرش نرم برای اتاق کودک خود استفاده نمایید.

اتاق بازی کودک

ورودی

برای ورودی خانه خود ، بایست از کف باکلاس و کاملا رسمی استفاده کنید ، چرا که اولین جایی که مهمانان شما با آن مواجه می شوند ورودی ساختمان شماست . سنگ اگرچه گران است ، اما با توجه به زیبایی فوق العاده خود ، می تواند گزینه مناسبی برای ورودی ساختمان باشد. علاوه بر آن هر چند وقت یک بار با اجرای کفسابی سنگ یا سرامیک ، می توانید به آن جلایی تازه بخشید.

ورودی خانه دوبلکس

اتاق خواب

اتاق خواب، محلی است که شخص باید در آن بیش ترین احساس راحتی را بکند ، برای همین فقط و فقط هرکدام که راحت تر هستید را انتخاب کنید و مسائل زیبایی و غیره را کنار بگذارید . پیشنهاد ما استفاده از موکت ساده گرم است .

اتاق خواب

ناهارخوری

ناهارخوری معمولا محلی است که از یک طرف ممکن است رسمی باشد و از طرف دیگر شما می بایست در آن حتما احساس راحتی کنید . با این اوصاف می توانیم بگوییم که کف چوبی برای ناهارخوری مناسب تر است.

ناهارخوری

اتاق خواب میهمان

علی رغم اتاق خواب خودتان ، اتاق خواب میهمان جایی است که در آن ، رسمی بودن و شیک بودن بسیار مهم است . یکی از زیباترین و شیک ترین حالات این است که حتما وسایل اتاق خواب با کف ست باشد ، یعنی مثلا وسایل چوبی را با کف چوبی مطابق شکل زیر استفاده نمایید.

اتاق خواب مهمان

کتابخانه

هیچ رنگی بهتر از چوب و هیچ کفی بهتر از کف چوبی نمی تواند توصیف کننده کتابخانه باشد . کتابخانه خود را به صورت کاملا چوبی و رسمی بنا کرده و در آن چند کاناپه بگذارید.

کتابخانه

هال

برای هال خانه خود، می توانید از هر گونه طراحی دکوراسیون داخلی ساختمان استفاده کنید . با این حال برای زیبایی سعی کنید پوششی که برای کف خانه استفاده می کنید ، مانند شکل زیر با محیط و وسایل و … سازگاری کامل داشته باشند.

هال

حمام

برای حمام به انتخاب خود می توانید از سرامیک دلخواه خود استفاده نمایید. با این حال باز هم به این نکته دقت کنید که دیوار و کف مثل شکل زیر با هم سازگار باشند ، چرا که کل زیبایی داخلی ساختمان ، بر همین ست کردن رنگ های دیوار و کف و وسایل استوار است.

حمام

منبع : کفسابی آریا

جرم گیری پله وپاگرد۰۹۱۲۸۵۸۹۶۸۵